ЗНО 2016

 

ЗНО-2016 розпочнеться 5 травня


Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план підготовки та проведення ЗНО в 2016 році, яким визначено дати проведення тестування з кожного навчального предмета, а також дати проведення основних заходів, що супроводжуватимуть проведення тестування у наступному році.

Документом визначено, що випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні.

Зокрема, основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури.

Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України - 13 травня.

Оскільки результати тестування із зазначених предметів будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, учасники тестування дізнаються про свої результати до кінця навчального року -26 травня. Український центр оцінювання якості освіти не пізніше 31 травня має надіслати навчальним закладам відомості з результатами атестації випускників за 12-бальною шкалою.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року, у період з 3 до 17 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати з яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів. Результати тестування абітурієнтів буде визначено до 25 червня.

Проведення додаткової сесії заплановано у період з 14 червня до 4 липня.

Дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року:


Предмет 

Дата проведення


Українська мова і література 

5 травня (четвер)


Математика 

11 травня (середа)


Історія України 

13 травня (п’ятниця)


Російська мова 

3 червня (п’ятниця)


Іспанська мова 

6 червня (понеділок)


Англійська мова 

7 червня (вівторок)


Німецька мова 

8 червня (середа)


Французька мова 

9 червня (четвер)


Біологія 

10 червня (п’ятниця)


Фізика 

13 червня (понеділок)


Географія 

15 червня (середа)


Хімія 

17 червня (п’ятниця)


Вирішено не проводити дворівневих тестів під час зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році, оскільки не доведено їх ефективність.
Докладніше: https://goo.gl/vc2NsT

У 2016 році ДПА з української мови, математики та історії України буде проведено у формі ЗНО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій розповів, як проходитиме ЗНО в 2016 році.


Як і в минулому році буде застосований пороговий бал «склав/не склав», а державну підсумкову атестацію з української мови, математики та історії України буде проведено у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Наступного року тестів дворівневої складності не буде, оскільки вони не користуються великим попитом серед вишів, для яких їх було запроваджено минулого року.

Із 5 по 20 січня 2016 року абітурієнти зможуть зареєструватися на пробне тестування, що відбудеться у квітні. Його вартість становитиме 111 грн. за один навчальний предмет.

Пробне ЗНО з української мови та літератури заплановане на 2 квітня, з інших навчальних предметів — на 9 квітня (учасник пробного ЗНО може скласти максимум два тести — з української мови і літератури та одного навчального предмета на вибір).

При оцінюванні навчальних досягнень учнів результати пробного ЗНО не братимуть до уваги. Мета його проведення — ознайомлення абітурієнта з процедурою тестування та виконання ним завдань, схожих з тими, що будуть під час основної сесії.

Реєстрація на ЗНО триватиме з 1 лютого по 4 березня 2016 року. Першим абітурієнти складатимуть українську мову та літературу — 5 травня, потім математику — 11 травня, а історію України — 13 травня.

«Результати оцінювання з цих предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за результатами загальноосвітньої школи», — зазначив Вадим Карандій.

Із 3 по 17 червня пройде зовнішнє оцінювання з інших навчальних предметів. Для тих, хто не зможе пройти ЗНО під час основної сесії, буде проведена додаткова сесія, що триватиме з середини червня до початку липня

 ЗНО 2015

 

Реєструємося для участі в ЗНО 2015: пам'ятка


Основні кроки ЗНО 2015: пам'ятка для випускників загальноосвітніх навчальних закладі

Відповіді на запитання щодо ЗНО та ДПА в 2015 році. 10 грудня 2015 року директор УЦОЯО відповідав на запитання абітурієнтів та педагогічної громадськості під час онлайн-вебінару.

 
 
 

Порядок реєстрації для участі у ЗНО

Директором Українського центру оцінювання якості освіти затверджено Порядок реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року! Реєстрація для участі в ЗНО, яка триватиме з 05 січня до 20 лютого 2015 року, відбуватиметься впродовж трьох етапів:

Етап 1. Формування та оформлення реєстраційної картки.

Етап 2. Надсилання до регіонального центру оцінювання якості освіти реєстраційних документів.

Етап 3. Отримання від регіонального центру оцінювання якості освіти Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційних матеріалів.

Детальніше – у Порядку реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2015 року, затвердженому наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 09.12.2014 № 127.

Календар проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів у 2015 році:

українська мова і література - 24 квітня 2015 року (п'ятниця);

французька мова – 03 червня 2015 року (середа);

німецька мова – 05 червня 2015 року (п'ятниця);

іспанська мова – 08 червня 2015 року (понеділок);

англійська мова – 10 червня 2015 року (середа);

математика – 12 червня 2015 року (п'ятниця);

російська мова – 15 червня 2015 року (понеділок);

біологія – 17 червня 2015 року (середа);

історія України – 19 червня 2015 року (п'ятниця);

фізика – 22 червня 2015 року (понеділок);

географія – 24 червня 2015 року (середа);

хімія – 26 червня 2015 року (п'ятниця).